Після тривалої перерви в ПАТ «Дніпровський меткомбінат» стартував процес переговорів з підготовки та укладення нового Колективного договору. Перше засідання профспілкових організацій ДМК відбулося 2 жовтня 2018 року в приміщенні народного музею історії комбінату.

Згідно Закону України про колективні договори і угоди в разі, якщо на підприємстві діють кілька профспілкових організацій, то пропорційно чисельності членів профспілки створюється спільний представницький орган серед даних профспілок для ведення колективних переговорів з власником.

На першому засіданні представників профорганізацій визначено кількісний склад спільного представницького органу. Профспілкою «Металургів» ДМК також проводиться робота по виробленню обґрунтованих і аргументованих заходів для їх включення в новий Колективний договір.

– Наша профспілкова організація зробить все, щоб в новому Колективному договорі не повторилася ситуація минулих років, коли якість вмісту новоприйнятого важливого документа помітно погіршувалася, – зазначив голова профкому профспілки «Металургів» Олег Нагорний.