На адресу профспілки «Металургів» ДМК звернулися працівники дільниці випалювання вапна конвертерного цеху з проханням придбати їм мікрохвильову піч для розігріву їжі в обідню перерву. Голова профкому Олег Нагорний пішов назустріч трудящим ДВВ КЦ. Незважаючи на те, що з 18 осіб, які підписали колективного листа, тільки п'ятеро є членами профспілки «Металургів», мікрохвильовка була закуплена і передана колективу.

Цінний подарунок колективу дільниці випалювання вапна КЦ був вручений заступником голови профкому з охорони праці та виробничого побуту Іриною Пугачовою. Зроблено це було на змінно-зустрічному зібранні.

– Для профспілки «Металургів» ДМК стало доброю традицією робити цінні подарунки цехам, де є члени нашої профспілки (раніше мікрохвильовки вручалися в агломераційному цеху №2, автотранспортному та інших цехах). На прохання трудящих дільниці ми даруємо для всіх вас новеньку мікрохвильову піч фірми Elenberg, – сказала Ірина Анатоліївна. – Користуйтеся нею на здоров'я!

Далі І.Пугачова розповіла про роботу, яку виконала профспілка «Металургів» останнім часом: про зарплату; про безкоштовні путівки в санаторій-профілакторій для членів профспілки; про матеріальну допомогу в розмірі близько 2000 грн., яку можна отримати потерпілому або його родичу у разі нещасного випадку на комбінаті; про охорону праці на комбінаті і багато іншого.