У ці осінні дні свій ювілейний день народження відзначила Людмила Чернишенко – член профспілки «Металургів» ДМК, машиніст конвеєра агломераційного цеху №2 ПАТ «Дніпровський меткомбінат».

До приходу на ДМК в 2010 році жінка багато років працювала на «Дніпровагонмаші», хоча спочатку закінчила технікум харчової промисловості. Але, як то кажуть, життєві обставини змусили піти на завод.

– Коли я тільки влаштовувалася на комбінат, мене багато лякали, мовляв, на аглофабриці умови надто важкі для жінок, але я не з лякливих, – ділиться Людмила Чернишенко. – Прийшла і побачила, що в цеху працює дуже багато жінок. І хоча робота тут і справді не з легких, але я якось дуже швидко втягнулася. Та й подруги по бригаді допомагали, підказували, що й до чого. Вдячна своїй напарниці і тезці Людмилі Зайцевій, багато чому від неї навчилася. А наш старший майстер виробництва Михайло Решетняк – золота людина, і керівник відмінний. Та й взагалі колектив у нас чудовий.

Незважаючи на порівняно недовгий термін роботи на комбінаті, Людмила Миколаївна дуже скоро зуміла завоювати авторитет у колективі бригади №1 насамперед своєю працьовитістю і виключно сумлінним ставленням до роботи. А ще колеги поважають її за чуйність, готовність прийти на допомогу. Про таких кажуть – людина з відкритою душею.

Завдяки товариському, доброзичливому характеру їй вдається зберігати життєлюбність і оптимізм в будь-яких ситуаціях. У вільний час жінка любить вишивати, обожнює прогулянки на природі.

Колектив технологічної бригади №1, цеховий профспілковий комітет агломераційного цеху і профспілка «Металургів» ДМК сердечно вітають дорогу іменинницю з ювілейним днем ​​народження. Бажаємо залишатися завжди такою ж чарівною і усміхненою, люблячою людей і життя. Нехай це життя дарує Вам якомога більше радісних емоцій! З ювілеєм! Дякуємо за Вашу бездоганну працю!

Джерело: прес-центр ДМК, кореспондент С.Луньова