Керівництво ПАТ «Дніпровський меткомбінат» підтримало ініціативу профспілки «Металургів» ДМК. Тепер автобус, який перевозить відпочиваючих санаторію-профілакторію, також буде перевозити і працівників підприємства, які проживають на с. Дніпробуд.

На одній з оперативних нарад з профактивом профспілки «Металургів» предцехкомами цеху водопостачання і сортопрокатного цеху були озвучені побажання працівників, що проживають на с. Дніпробуд, добиратися до місця роботи і назад автобусом ДМК, який перевозить відпочиваючих санаторію-профілакторію (СП). У зв'язку з актуальністю питання до цієї ініціативи приєдналися і інші структурні підрозділи. Оперативно реагуючи на прохання членів профспілки «Металургів» та інших трудівників ПАТ «Дніпровський меткомбінат», на ім'я Генерального директора підприємства Олександра Подкоритова за підписом голови профкому профспілки «Металургів» Олега Нагорного було направлено листа (вих. №422 від 02.10.2018 р.) з проханням врегулювати вищезгадане питання.

В ході розгляду ситуації, яка склалася, було встановлено, що станом на 1 листопада 2018 року в районі с. Дніпробуд проживає 147 працівників ПАТ «ДМК». Більшість з них працює по змінному графіку, тобто в зміну працює близько 30 осіб. Отже, завантаженість автобуса при перевезенні відпочиваючих СП, а це близько 10-15 чоловік, і додатково 20-30 працівників, які прямують до місця роботи і назад, не перевищуватиме нормативну завантаженість салону автобуса. Тобто дані перевезення людей – можливі.

Для впорядкування процесу посадки і висадки пасажирів, дотримання встановленого нормативу руху автобуса за затвердженим маршрутом гендиректор ДМК О.Подкоритов погодив доставку працівників комбінату до місця роботи та з роботи, які проживають в районі п. Дніпробуд, спільно з відпочиваючими СП. З 20.11.2018 р. посадка-висадка пасажирів здійснюється на наступних зупинках: санаторій-профілакторій; перехрестя вул. Дніпростроєвської і вул. Квітів; перехрестя вул. Дніпростроєвська і вул. Кармелюка; МСЧ комбінату. У зворотному напрямку місця зупинки автобуса – дзеркальні.

Важливо пам'ятати, що посадка в автобус ДМК здійснюється тільки за перепустками працівників комбінату і санаторно-курортними книжками відпочиваючих в санаторії-профілакторії.