Чергове засідання спільного представницького органу (далі – СПО) трьох профспілкових організацій ДМК щодо прийняття нового Колективного договору в ПАТ «Дніпровський меткомбінат» відбулося 15 лютого 2019 року в народному музеї історії підприємства. Ініціатором відновлення переговорів з підготовки та укладення нового Колдоговору виступила профспілка «Металургів».

На останньому засіданні профспілку «Металургів» ДМК представляли голова СПО Ірина Пугачова, а також члени комісії Наталія Онопа, Олександр Чабан і Дмитро Бугров. Присутні представники трьох профорганізацій Дніпровського меткомбінату обговорили питання 5-ти розділів правового акту: «Загальні положення», «Забезпечення умов виконання встановлених завдань виробництва», «Робочий час і час відпочинку», «Охорона праці» та «Заробітна плата та нормування праці».

Наступне засідання спільного представницького органу заплановано на березень 2019 року.

Нагадаємо, що правовий акт, який регулює соціально-трудові відносини між роботодавцем ПАТ «ДМК» і повноважними представники працівників, якими є профспілки металургійного підприємства, не переглядався з 2012 року. У Колективний договір включаються взаємні зобов'язання сторін з різних питань. Зокрема, забезпечення умов виконання виробничих завдань, охорони праці, заробітної плати, нормування праці, соціального захисту працівників та інше. Всього в чинному документі 13 розділів.