З 20 червня по 30 вересня 2019 року поновлюється можливість підключення на найпопулярніші тарифи №1 (абонплата 10 грн./місяць) і №2 (абонплата 20 грн./місяць). Подібна можливість відпала після 31 березня 2019 року. Члени профспілки «Металургів» можуть отримати стартові пакети та замовити будь-який з дев'яти бажаний тарифний план через голів цехових комітетів своїх структурних підрозділів.

З початку року для співробітників ПАТ «Дніпровський меткомбінат» діє соціальний пакет Lifecell мобільного корпоративного зв'язку за спеціальними тарифами «СІМ'Я». Як розповів представник оператора Ігор Панков дані тарифні плани пропонуються виключно для співробітників ПАТ «ДМК» і членів їх сімей. Договір або будь-які угоди оформляти не потрібно. Щоб стати абонентом мережі Lifecell досить замовити SIM-карту з бажаним тарифним планом у голови цехкому профспілки «Металургів» вашого структурного підрозділу. Всього тарифів «СІМ'Я» дев'ять.

За словами представника мобоператора працівники підприємства зможуть отримувати повноцінний і якісний мобільний зв'язок, користуватися найкращим і швидким 3G/4G інтернетом для вирішення робочих моментів з колегами, для спілкування з рідними і близькими людьми.

Переваги пропозиції для співробітників:

  • доступний мобільний зв'язок, від 10 грн./місяць;
  • підбір необхідного тарифного плану в залежності від потреб;
  • вдосконалення комунікацій в колективі, для вирішення всіх виробничих завдань;
  • безкоштовне спілкування між працівниками;
  • оплату послуг за зв'язок співробітник здійснює самостійно;
  • додатковий соціальний пакет від підприємства;
  • без договору і угод.

У разі, якщо вам не вистачило корпоративних хвилин для зв'язку з іншими мобільними операторами або гігабайт для користування Інтернетом згідно з вашим тарифним планом, можна скористатися додатковими послугами «40/100/200/300/500 бізнес хвилин» і «Пакети 3G/4G Інтернет Бізнес».