На 1 травня 2019 року співробітникам ПАТ «Дніпровський меткомбінат», які є членами профспілки «Металургів», було виділено безповоротної фінансової допомоги на суму 118,5 тисяч гривень. Унікальною для цієї профорганізації також є виплата фіндопомоги постраждалим на підприємстві в перші години після травми.

Як вчинити в ситуації, коли терміново потрібна фінансова допомога: стояти з простягнутою рукою або просити гроші в соціальних мережах? Найчастіше, подібні дії не дозволяють кам'янчанам вирішити їх питання. Проте, не дивлячись на деколи складність ситуації, дефіцит грошових коштів можна спробувати компенсувати і іншими способами. Наприклад, якщо ви працівник підприємства, хоч і не завжди, допомогти може адміністрація. Також кошти виділяє і Фонд соціального страхування, куди цей працівник робить перерахування зі своєї заробітної плати. На жаль, два вище зазначених способу допомагають отримати фінанси після тривалої за часом процедури. Коли ж гроші потрібні терміново, на допомогу може прийти діюча на підприємстві профспілкова організація. Не маючи значних можливостей на покриття необхідних витрат, вона завжди допоможе в перший важкий час.

Аналізуючи чотири місяці 2019 року (січень-квітень), варто зазначити, що до профспілки «Металургів» Дніпровського меткомбінату з подібними життєво складними ситуаціями звернулося понад 90 осіб. В основному, звичайно, це питання, пов'язані з хворобою. Всього з початку цього року членам профспілки «Металургів» вже виділено безповоротної фінансової допомоги на суму 118,5 тисяч гривень. Мали місце і випадки, коли зверталися члени інших профспілкових організацій. З огляду на законодавчі обмеження профспілка «Металургів» допомагає тільки в організаційних питаннях.

Не менш значною виглядає і сума фіндопомоги, яку вперше в історії профспілкового руху в Кам'янському профспілка «Металургів» сплатила постраждалим на виробництві. З моменту прийняття рішення про таку фінансову підтримку членів цієї профспілкової організації, у перші дні нещасного випадку вже було виділено допомоги на суму 24,3 тисячі гривень. Нерідко постраждалим гроші привозилися прямо в лікувальний заклад. Нагадаємо, що сума одноразової виплати на невідкладну ургентну допомогу потерпілому, члену профспілки «Металургів», у разі нещасного випадку на виробництві, становить до 2000 гривень в день травми.