Цю приказку доречно застосувати до ситуації, яка виникла з дезінформацією про алюмінізовані костюми, поставку яких для горнових доменного цеху ДМК профспілка «Металургів» «пробила» ще в 2017 році. Тоді костюмами вогнестійкими для виконання горнових операцій доменщики Дніпровського меткомбінату були забезпечені вперше за 30 років. Проте сьогодні виявляється, що після закінчення двох років до вирішення складного питання має відношення і профспілкова організація, осередок якої був сформований тільки в кінці минулого року.

Трохи передісторії. Питання забезпечення горнових ДЦ ДМК костюмами для захисту від високих температур в цьому структурному підрозділі підприємства неодноразово піднімалося на змінно-зустрічних зборах. Аналогічні костюми для тестового випробування в якості експерименту купувалися ще в 2012 році. Тоді горнові доменних печей позитивно відгукнулися про захисні властивості костюма, так як він був зручним, практичним, таким що забезпечує належний рівень захисту для виконання горнових операцій.

Після звернення доменщиків у профспілку «Металургів» питання вдалося зрушити в «мертвої» точки. В кінці липня 2017 року лідер профспілки Олег Нагорний озвучив генеральному директору Дніпровського меткомбінату побажання працівників доменного цеху. В результаті, після чергових випробувань необхідні костюми керівництвом підприємства було придбано і 24 листопада 2017 року поставлено в доменний цех ДМК.

Проте, в минулому випуску газети «ДМК» про свої «подвиги» читачам відрапортувала і профспілка ПМГУ. У підготовленій ними замітці було сказано, що завдяки злагодженій роботі профкому цієї профспілкової організації горнових доменного цеху вдалося забезпечити алюмінізованими костюмами. Ось тільки чи то від необізнаності, чи то від надлишку почуттів, що їх переповнювали, трапилася неув'язочка. Та й незрозуміло на кого була розрахована ця новина, на доменщиків? Але ж вони точно знають, де криється правда. Мабуть тому майже весь цех і знаходиться в рядах профспілки «Металургів»!

Читайте також по темі: