У зв'язку з завантаженістю автомобілями і платною стоянкою в районі центрального входу ЦКПП, віддаленістю ДЦ і АФ №2 від КПП №2 (біля КЦ), у профспілку «Металургів» звернулися працівники аглодоменного переділу, які добираються на роботу особистим автотранспортом і залишають свої транспортні засоби в районі будівлі управління ДМК та КПП №4.

Після звернення в профспілкову організацію працівників Дніпровського меткомбінату, багато з яких є членами ППО «Металургів», на ім'я генерального директора ПАТ «ДМК» Олександра Подкоритова, за підписом заступника голови профкому Ірини Пугачової було направлено листа (вх. №1502 від 13.04.2020) . У ньому сказано, що в зв'язку з епідемією COVID-19 обмежено рух міського транспорту, і багато працівників комбінату змушені добиратися на роботу на особистих автотранспортних засобах. Територія біля ЦКПП обмежена, а стоянка, яка розташована поруч, – платна. Тому багато співробітників підприємства залишають свої автомобілі біля заводоуправління і контрольно-пропускного пункту №4 ДМК.

Щоб уникнути спроб розкрадання третіми особами особистого майна з автомобілів працівників ПАТ «ДМК» у вищевказаних місцях, профспілка «Металургів» клопоче зобов'язати ТОВ «ОХОРОННИЙ ХОЛДИНГ – Славутич» забезпечувати збереження автотранспорту та особистого майна працівників комбінату.