Сенсом цієї української народної мудрості цілком можна описати характер Геннадія Миколайовича Коваленко – члена профспілки «Металургів», який ось вже на протязі 36 років працює оператором стану гарячої прокатки на Дніпровському меткомбінаті. Сьогодні, 11 травня, наш герой святкує свій 60-річний ювілей, з чим ми його щиро вітаємо!

В рядах працівників різних переділів ДМК, які трудяться на комбінаті понад 35-ти років, Геннадій Коваленко один з небагатьох, хто весь цей період працює на одному робочому місці. Таких – одиниці!

Робота оператора на прокатці вимагає скрупульозної уваги і філігранної точності і в цьому нашому ювілярові – немає рівних. Але не тільки за ці якості в прокатному цеху цінують і поважають іменинника. На трубозаготівельному стані він не просто «аксакал» відповідальної дільниці роботи, яку іменують постом управління №5 (ПУ №5). Тут Геннадій Миколайович справжній вчитель – мудрий, досвідчений і всезнаючий. Тут він – кваліфікований і сумлінний працівник, яким пишаються всі, хто коли-небудь працював поруч з ним.

Цеховий комітет прокатного цеху профспілки «Металургів», працівники ТЗД і РБД ПЦ щиро вітають Геннадія Миколайовича Коваленка з ювілеєм! Бажають йому міцного здоров'я і бадьорості духу, матеріального благополуччя і радості в житті.