Бригадир апаратників киснево-компресорного цеху Михайло Селех, віддав роботі на комбінаті ні багато ні мало – сорок один рік. На рахунку члена профспілки «Металургів» численні заохочення за довголітню сумлінну працю. Але ще більше він відомий як беззмінний фізорг цеху. З дитячих років дружить зі спортом, займався і займається досі багатьма його видами. Завдяки його зусиллям спортсмени ККЦ вже багато років поспіль успішно виступають на комбінатівських спартакіадах.

Після закінчення восьми класів юний уродженець Саратовської області приїхав до Дніпродзержинська, де жила його старша сестра з сім'єю. Закінчивши металургійний технікум, хлопчина отримав рекомендацію для вступу до ВНЗ, так як вчився на «відмінно». Але випускник вибрав роботу на Дніпровському металургійному заводі, де проходив переддипломну практику.

– Мені, 19-річному, хотілося скоріше стати самостійним, і я вирішив йти працювати, – згадує Михайло Вікторович. – Як прийшов в киснево-компресорний цех, а було це 11 квітня 1977 року, так в ньому і залишився.

Спочатку юнака взяли слюсарем: мовляв, зачекай, наберися досвіду. А ось після армії не минуло й півроку, як тодішній начальник цеху Микола Кононович Данченко виконав свою обіцянку і перевів Михайла на посаду апаратника.

Так місто на Дніпрі назавжди стало для нашого героя рідним. І до цього дня М.Селехов продовжує працювати в тому ж киснево-компресорному, останні три десятка років – бригадиром. А це означає, що під його керівництвом знаходяться апаратники, які обслуговують всі три блоки в зміні, і в разі будь-яких неполадок саме він зв'язується з начальником дільниці і керівництвом цеху для вирішення проблеми. «Грубо кажучи, де «гаряче», там і я», – жартує Михайло. Без сумніву, в колективі цеху його всі знають як відмінного фахівця і надійного товариша.

Тут же, в цеху, знайшов Михайло і свою другу «половинку» Ірину, яка працювала в лабораторії. Разом вони вже більше 30 років, виховали дочку, радіють успіхам онуків-школярів Каті і Артема.

11 травня Михайло Вікторович відзначив свій 60-річний ювілей. Адміністрація, профспілковий комітет «Металургів» і весь колектив ККЦ сердечно вітають його, бажають міцного здоров'я, сімейного благополуччя, мирного неба. Залишайтеся завжди таким же життєлюбом і оптимістом, яким ми вас знаємо і любимо. З ювілеєм!

За інформацією прес-центру ПАТ «ДМК»