Вісімнадцятий рік працює на Дніпровському меткомбінаті машиніст конвеєра агломераційного цеху №2, член профспілки «Металургів» ДМК Ольга Кривко. Але в дитинстві Оля навіть і не думала, що коли-небудь стане металургом.

Після закінчення школи поступила в технолого-економічний технікум. Працювала секретарем в школі, вийшла заміж, народила сина. А коли малюк підріс, вирішила круто змінити сферу діяльності. Підштовхнув Ольгу до цього кроку чоловік, Геннадій Кривко, працівник агломераційного цеху ДМК.

У 2-й технологічної бригаді новеньку зустріли доброзичливо. Вдячна старшій подрузі Ніні Патенко і старшому змінному майстру В'ячеславу Горбаню, які допомогли освоїти нову спеціальність. А зараз Ольга Василівна і сама вже грамотний фахівець, наставниця молоді. Старший змінний майстер виробництва Володимир Гуртовий відгукується про неї як про дуже добросовісну, відповідальну трудівницю.

У колективі її поважають за працьовитість, відкритий, товариський характер. А крім цього, вона – турботлива дружина і мати двох синів. Старший, Руслан – студент ДДТУ, молодший Женя – ще школяр. Відмінна господиня, дуже любить створювати затишок в домі, вирощувати квіти. Нещодавно вона відзначила свій красивий і дуже «жіночий» ювілей.

Адміністрація агломераційного цеху №2, профспілковий комітет «Металургів» ДМК сердечно вітають Ольгу Василівну Кривко з ювілейним днем ​​народження. Бажають міцного здоров'я і сонячного настрою. Залишайтеся завжди такою ж молодою і чарівною!

Джерело: газета «ДМК», С.Луньова