14 січня 2020 року відбулася щотижнева оперативна нарада з профактивом профспілки «Металургів». На зустрічі з лідерами профспілкової організації, яку вів голова профкому Олег Нагорний, обговорювалися і розбиралися різні виробничі ситуації та моменти. Основне питання порядку денного – законопроект «Про працю» №2708 від 28.12.2019, розгляд Верховною Радою України якого планується завтра, 15 січня.

Ситуація з внесенням змін до Закону України «Про працю» не нова. Триває вона ще з 2017 року. Протягом двох років профком профспілки «Металургів» працює з цим документом, уважно вивчає і опрацьовує питання, направляє свої пропозиції до Уряду і Президенту України.

Останнім часом ситуація змінилася і, на жаль, не в кращу сторону. У законопроекті роль профспілкових організацій по захисту прав працівників підприємств перед свавіллям власника знівельована. Є «напружені» моменти в питаннях прийому та звільненню з роботи, визначення системи оплати праці, надання основних і додаткових відпусток, відсутність комісії по трудовим спорам й інші.

Також на нараді лідерів профспілки «Металургів» обговорювалося питання передачі культурно-спортивного центру «Дніпровець» в довгострокову оренду соціальному партнеру профспілки «Металургів» – компанії «МіКомп», яку очолює бізнесмен Олег Мороз. В черговий раз в скрутну хвилину почесний громадянин міста Кам'янське підставляє своє плече «металургам» ДМК. Нагадаємо, що ось вже понад 6 місяців «металурги» Дніпровського меткомбінату мають можливість безкоштовного оздоровлюватися в спорткомплексі «Басейн «МіКомп». Найближчим часом улюблений працівниками ДМК і їх сім'ями КСЦ має запрацювати. Багато металургів отримають можливість повернутися в «рідні пенати». 3 січня 2020 року відбулася перше приймання готовності об'єктів КСЦ «Дніпровець».

Ще одним питанням для «металургів» Дніпровського меткомбінату є можливість безкоштовного оздоровлення своїх дітей у ДОК «Лісова казка». Хто ще не знає, до бюджету підприємства на 2020 рік коштів на забезпечення функціональності улюбленого дітворою соціального об'єкта не закладено. Щоб не допустити зриву літнього оздоровчого сезону 2020 року, і в цьому напрямку профспілка «Металургів» веде роботу. Питання знаходиться під особистим контролем голови профкому Олега Нагорного. В структурних підрозділах комбінату вже стартувала робота по формуванню списків дітей працівників ДМК, які є членами профспілки «Металургів».

За безпосередньої підтримки профспілки «Металургів» 14 січня 2020 року відновила роботу швейна майстерня, яка знаходиться в салоні спецодягу. З питань ремонту та дрібного перешиву спецодягу можна звертатися до майстра Володимира. Майстерня працює в робочі дні: понеділок, середу і п'ятницю – з 8.00 до 12.00.