Профком ППО «Металлургов»

В апараті профкому ППО «Металургів» працюють 11 чоловік:

  1. Нагорний Олег Анатолійович, голова профкому.
  2. Пугачова Ірина Анатоліївна, заступник голови профкому з охорони праці та виробничого побуту.
  3. Попруга Віталій Олександрович, помічник голови профкому по зв'язках із ЗМІ.
  4. Бунаков Юрій Павлович, голова комісії з охорони праці.
  5. Санін Євген Олександрович, голова комісії з виробничого побуту.
  6. Лапинська Ганна Олегівна, голова комісії з організаційно-масової роботи.
  7. Онопа Наталія Олексіївна, голова комісії з питань праці та заробітної плати і колективного договору.
  8. Олейнік Тетяна Михайлівна, інструктор профкому.
  9. Чабан Олександр Андрійович, юрисконсульт.
  10. Чуркіна Людмила Іосифівна, головний бухгалтер.
  11. Бондарчук Світлана Сергіївна, секретар.

До складу профкому комбінату входить 23 чоловіка:

  1. Нагорний Олег Анатолійович, голова профкому.
  2. Ровков Віталій Леонідович, заступник голови профкому, начальник ВТД ПЦ.
  3. Пугачова Ірина Анатоліївна, заступник голови профкому з охорони праці та виробничого побуту.
  4. Бунаков Юрій Павлович, голова комісії з охорони праці.
  5. Санін Євген Олександрович, голова комісії з виробничого побуту.
  6. Лапинська Ганна Олегівна, голова комісії з організаційно-масової роботи.
  7. Онопа Наталія Олексіївна, голова комісії з питань праці та заробітної плати і колективного договору.
  8. Пилипенко Сергій Володимирович, інженер-конструктор ПКВ ТУ.
  9. Бугров Дмитро Борисович, інженер.
  10. Герасимов Василь Анатолійович, заступник начальника ВМТП.
  11. Коряк Едуард Миколайович, заступник директора КСЦ «Дніпровець» по спорту.
  12. Дунда Євген Борисович, майстер РМЦ РСЦ.
  13. Іов Аркадій Леонідович, начальник ЕТЛ.
  14. Карюк Микола Дмитрович, інженер АТЦ.
  15. Лукін Максим Вікторович, майстер виробництва НПЦ.
  16. Печериця Дмитро Юрійович, майстер виробництва НПЦ.
  17. Рак Віктор Георгійович, голова ради ветеранів.
  18. Ревін Михайло Анатолійович, заступник начальника ЦМП.
  19. Тімраковіч Артур В'ячеславович, заступник начальника ПВ УКБ.
  20. Неклеса Яніна Юріївна, інженер ВУНО.
  21. Зайцев Роман Миколайович, начальник станції УЗТ.
  22. Гринченко Валерій Вікторович, машиніст-інструктор УЗТ.
  23. Молчанов Микола Іванович, майстер ЦРМО РСЦ.