7 вересня, напередодні Дня фізичної культури і спорту, в Центрі позашкільної роботи і дитячої творчості імені О.Кошевого відбувся святковий захід для міських спортсменів і тренерів. В цьому році 55 городян в різних видах спорту виконали високі нормативи і отримали почесні звання «Майстер спорту України міжнародного класу» і «Майстер спорту України».

З нагоди професійного свята спортсменів, тренерів-викладачів, керівників спортивних федерацій, секцій та шкіл привітав Кам'янської міський голова Андрій Білоусов. Він подякував молодим людям за значний внесок у популяризацію спорту і здорового способу життя, вручив нагрудні знаки, листи подяки та почесні грамоти виконкому Кам'янської міськради, зазначивши також високі досягнення всього тренерського колективу, їх активну роботу і професіоналізм при підготовці спортсменів високого рівня.

Великий внесок у популяризацію і розвиток фізкультури і спорту в нашому місті вносить ПАТ «Дніпровський меткомбінат» і профспілка «Металургів» ДМК. У КСЦ «Дніпровець» перші свої кроки в спорті роблять діти Кам’янського, підтримують форму спортсмени-любителі, приходять оздоровитися всі бажаючі і відточують майстерність імениті професіонали. На базі комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Металург», засновником якої є профспілка «Металургів» ДМК, діти мають можливість рости від аматорського до Олімпійського рівнів. Функціонує при підприємстві спортивно-патріотичний клуб бойових мистецтв «ЗЕВС» ПАТ «ДМК». Прославляють комбінат і його працівники, які займаються різними видами спорту.

На урочистостях на честь Дня фізкультури і спорту когось нагородили міськими нагородами та подяками, майстрам спорту ж були вручені значки «Майстер спорту України». До лав нагороджених потрапили представники:

  • КСЦ «Дніпровець» – заступник директора Едуард Коряк і інструктор з фізичного виховання Олена Кіор;
  • ДЮСШ «Металург» – директор Тетяна Котова, тренери Олександр Харченко та Дмитро Хоросоженко, спортсмени Ілля Карпов (веслування академічне) і Богдан Скурацький (спортивна гімнастика);

  • клубу «ЗЕВС» – кікбоксери Владислав Бігун і Олександр Годько, яких тренує заслужений тренер України Олександр Панібудьласка;
  • ЦРМО РСЦ ПАТ «ДМК» – Дмитро Сорока;
  • ДЮСШ №2 – Віра Попруга.

В руках Віри Попруги значок «Майстер спорту»