7-8 вересня 2019 року в Мінську (Білорусь) у клубі «Брюге» проходив I Кубок Європи з армліфтингу за версією APL. У змаганнях взяла участь і відома кам'янчанка Людмила Гайдученко, тренером якої є працівник доменного цеху ДМК, член профспілки «Металургів» Едуард Аноткін.

Перегони, в яких взяли участь понад 260 спортсменів у віці від 12 до 60 років, відбулися в Білій Церкві 7 вересня. У віковій категорії «60+» високий результат і чергову перемогу здобув багаторазовий чемпіон Василь Карпович з Кам'янського, якого постійно підтримує профспілка «Металургів».

13 липня 2019 року відбувся відкритий літній кубок Дніпра з армспорту. На цих змаганнях, які проводилися на фестивальному причалі, взяли участь і кам'янчани. Найкраще вдалося виступити призеру чемпіонатів світу та Європи, працівникові Дніпровського меткомбінату Дмитру Сороці, якого традиційно підтримує профспілка «Металургів».

1 червня 2019 року на базі Кам'янського коледжу фізичного виховання відбувся чемпіонат міста з важкої атлетики серед чоловіків і жінок. Атлетам культурно-спортивного центру «Дніпровець», який підтримує профспілка «Металургів», вдалося завоювати 9 медалей.

У травні юні волейболістки з Кам'янської ДЮСШ №2 взяли участь в двох змаганнях – Кубку ПАТ «Укртанафта» і чемпіонаті Дніпропетровської області серед дівчат 2005-2006 р.н. Необхідний ігровий досвід вдалося отримати завдяки підтримці лідера профспілки «Металургів» Олега Нагорного.

Чергове заняття, яке каменська федерація айкідо проводила в тренувальному залі комплексу «Нептун», було особливим. В гості до спортсменів завітав лідер профспілки «Металургів» ДМК Олег Нагорний. Метою візиту стало вручення голові федерації Віктору Абакулкіну спеціального інвентарю для відпрацювання ударів – маківар, які спортсмени попросили придбати для тренувального процесу.

13-й Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби серед молоді на призи Гетьмана козацтва Запорізького, маршала Дмитра Сагайдака відбувся 13-14 квітня. Організатором виступив головний отаман «Окремого природно-правозахисного округу» МГО КЗ» генерал козацтва О.Пилипенко за підтримки профспілки «Металургів» ПАТ «Дніпровський меткомбінат».

З 12 по 14 квітня 2019 року у спортивному залі академічного ліцею №15 відбувся волейбольний турнір «Дніпровські зорі-2019». За кубок, ексклюзивні медалі, грамоти і цінні подарунки змагалися 6 волейбольних колективів 2004 року народження. Головним спонсором турніру виступила профспілка «Металургів».

У Славутич (Київська область) з'їхалися найсильніші молоді штангісти України. З 9 по 14 квітня 285 хлопців і дівчат з 23 областей країни брали участь в юнацькому чемпіонаті України і відкритому всеукраїнському турнірі Пам'яті Героїв Чорнобиля.

Боротися за призи Верховного отамана України та Діаспори, Гетьмана МГО «Козацтво Запорозьке» маршала козацтва Дмитра Сагайдака греко-римляни будуть 14 квітня. Організатор – Головний отаман «Окремого природо-правозахисного округу МГО КЗ» генерал козацтва О.М.Пилипенко. Змагання відбудуться за підтримки профспілки «Металургів» ПАТ «Дніпровский меткомбінат».

II відкритий Кубок з волейболу «Дніпровські зорі», в якому візьмуть участь дівчата 2004 року народження, відбудеться з 13 по 14 березня 2019 року за підтримки профспілки «Металургів» у Академічному ліцеї №15. Відкриття змагань – о 14:00.