В кінці грудня минулого року у КСЦ «Дніпровець» відбулася церемонія нагородження переможців і призерів XIX Спартакіади «Здоров'я» серед команд промислових підприємств і організацій міста. Приємно відзначити, що за підсумками семи видів спорту перемогу в спартакіаді завоював колектив ПАТ «Дніпровський меткомбінат». Частинку цього успіху з нашими спортсменами цілком може розділити і профспілка «Металургів» , яка протягом останніх трьох сезонів надавала команді фінансову підтримку.

У 2018 року спортсмени ДМК виступили фантастично. З семи можливих перемог золоті медалі були завойовані в шести видах спорту! І це – неймовірно, адже за нагороди організаторів – фізкультурно-спортивного товариства «Україна» – боролися шість команд. За словами його голови Тетяни Кільчінської у змаганнях з волейболу, баскетболу, міні-футболу, настільного тенісу, шашок, шахів та доміно взяли участь близько чотирьохсот чоловік.

На церемонії підбиття підсумків профспілку «Металургів» ДМК представляв заступник голови профкому Віталій Ровков. За вагомий внесок у розвиток фізичної культури і спорту на підприємстві від імені організаторів йому був вручений кубок і передана подяка профспілці. Трохи пізніше заслужені нагороди були передані лідеру профспілки «Металургів» Олегу Анатолійовичу Нагорному, який дуже часто допомагає як юним, так і дорослим спортсменам!

Свої кубки, медалі та грамоти також отримали і гравці команд-призерів з семи видів спорту.