6 лютого о більярдному клубі «Дніпро» стартував традиційний Кубок «Металургів» з більярду. Ось уже третій рік поспіль турнір проводиться до Дня заснування профспілкової організації «Металургів».

Відкрив Кубок «Металургів» голова профкому Олег Нагорний, який привітав учасників з святом, побажав більярдистам хорошої гри, а також анонсував прекрасні призи. Перша трійка призерів отримає ексклюзивні киї ручної роботи відомої компанії AS. Також передбачені й втішні нагороди – п'ять більярдних рукавичок. Ну і, звичайно ж, красень кубок. Він буде вручений переможцю турніру. Був присутній на відкритті і заступник голови профкому Віталій Ровков.

Чим цікавий більярд, так це своєю непередбачуваністю. У перший день змагань був зафіксований ряд цікавих протистоянь. Зустріч Олександр Фролов (ПЦ) – Володимир Карпенко (КЦ) на думку організаторів була визнана найбільш драматичною. Обидва спортсмени були відзначені головою профкому Олегом Нагорним більярдними рукавичками. Хорошу і красиву гру продемонстрували пари Кирило Кайдан (УІТ) і Андрій Винник (УР РСЦ), Олег Рябошапко (УПБ) і Дмитро Сорока (ЦРМО РСЦ), Віктор Стежка (ЦПВ) і Євген Ананич (ПЦ), Василь Герасимов і Олександр Гнітуля (ЦСП).

У цих партіях спортсменам довелося боротися до останньої забитої кулі. Кваліфіковано зі своїми опонентами впоралися сіяні гравці – чемпіон минулорічного турніру Олексій Махарина (УК), неодноразовий чемпіон Кам'янського Дмитро Куліков (ЦПВ), Василь Герасимов (УК), якому організатори вручили більярдну рукавичку за волю до перемоги. Складнощі були тільки у Олега Рохліна (УР РСЦ), який несподівано поступився Володимиру Карпенко.

У другий день змагань кожна гра буде дуже цікавою і швидше за все тривалою, адже залишилися найсильніші. Фаворити відомі, проте чи буде новий володар Кубка «Металургів» ми дізнаємося завтра. Приходьте в більярдний клуб «Дніпро» і вболівайте за своїх. Будьте впевнені, це їм допоможе виграти!