Запрошення дітям на новорічну ялинку ДМК лідер профспілки «Металургів» Олег Нагорний вручив голові цехкому ТОВ «Охорона-Холдинг» Ірині Білоусовой на оперативній нараді активу профспілки, яка пройшла 19 грудня 2017 року.

– Ось уже другий місяць як Управління охорони комбінату перетворилося в підрозділ аутсорсингу ТОВ «Охорона-Холдинг», – сказав О.Нагорний. – З цим охоронним підприємством наша профспілка уклала угоду про співпрацю, згідно якої весь соціальний пакет, який поширюється на працівників ДМК, зберігся і за працівниками ТОВ «Охорона-Холдинг» – членами ППО «Металургів». Дуже радий, що в цьому підрозділі існує наш осередок і в ньому обраний новий голова цехового комітету – Ірина Білоусова. Мені дуже приємно вручити їй 22 запрошення на новорічну ялинку, призначені для дітей працівників ТОВ «Охорона-Холдинг», які є членами профспілки «Металургів». Працівники ПАТ «ДМК» отримують ці запрошення безкоштовно. Також від профспілки «Металургів» безкоштовно запрошення для своїх дітей отримають і працівники охоронного холдингу.

Трохи згодом, в профком з подякою за небайдужість прийшли працівники ТОВ «Охорона-Холдинг» – завідуюча бюро перепусток Ірина Білоусова, старший охоронець Марина Ворожко, оператор відео спостереження Ольга Пушкеля, чергова бюро перепусток Надія Колосова. Людей зворушило ставлення до них лідера профспілки «Металургів» Олега Нагорного, який у непростий перехідний період зумів не кинути, а підтримати їх.

– Від імені наших працівників, які не зуміли прийти у повному складі, висловлюємо величезну вдячність профспілці «Металургів» за те, що в важкий період нашого життя він підтримав нас, – говорить голова цехового комітету ТОВ «Охорона-Холдинг» І.Білоусова. – Хотілося б сказати спасибі за те, що для наших співробітників – членів ППО «Металургів» – було збережено весь соціальний пакет, який поширювався на нас, колишніх працівників ПАТ «ДМК», до переходу в аутсорсингову компанію ТОВ «Охорона-Холдинг». Але ще більше ми були здивовані, коли профспілка виділила нам новорічні подарунки. Завдяки ж отриманим запрошеннями діти працівників охоронної організації, які є членами ППО «Металургів», зможуть потрапити на новорічну ялинку. Спасибі величезне профспілці за підтримку!