Вчора, 10 грудня, профспілка «Металургів» передала для дітей працівників ТОВ «ОХОРОНА-ХОЛДИНГ» 43 подарунка і квитки на новорічну виставу, яка відбудеться у КСЦ «Дніпровець» з 28 грудня.

7 серпня дітвора відправилася на останню 4-у зміну в дитячий оздоровчий комплекс «Лісова казка». Серед них були і діти працівників ТОВ «Охорона-Холдинг», батьки яких є членами профспілки «Металургів» ДМК. Завдяки профспілці безкоштовно оздоровилися 23 дитини.

30 травня вперше в цьому році діти металургів вирушили на відпочинок в оздоровницю комбінату. Серед них і діти працівників ТОВ «Охорона-Холдинг». Безкоштовні путівки в ДОК члени профспілки «Металургів» ДМК, які працюють у охоронній організації, отримали в рамках угоди про взаємні зобов'язання між профспілкою і ТОВ «Охорона-Холдинг».

В середині квітня цеховий комітет охоронної організації клопотав посприяти у вирішенні питання про безкоштовне відвідування тренувальної зали КСЦ «Дніпровець» працівниками ТОВ «ОХОРОНА-ХОЛДИНГ», які є членами профспілки «Металургів».

В середині березня цеховий комітет охоронної організації клопотав посприяти у вирішенні питання про безкоштовне відвідування плавального басейну КСЦ «Дніпровець» працівниками ТОВ «ОХОРОНА-ХОЛДИНГ», які є членами профспілки «Металургів».

Запрошення дітям на новорічну ялинку ДМК лідер профспілки «Металургів» Олег Нагорний вручив голові цехкому ТОВ «Охорона-Холдинг» Ірині Білоусовой на оперативній нараді активу профспілки, яка пройшла 19 грудня 2017 року.

На численні звернення з цього питання працівників охоронної організації ТОВ «ОХОРОНА-ХОЛДИНГ», членів ППО «Металургів» відповідає голова комісії профспілки по організаційно-масовій роботі Ганна Олегівна Лапінська.

Товариство з обмеженою відповідальністю «ОХОРОНА-ХОЛДІНГ» направила на адресу голови профкому ППО «Металургів» Олега Нагорного листа, в якому підтверджує, що ТОВ «ОХОРОНА-ХОЛДІНГ» готове взяти на себе зобов'язання по забезпеченню соціальних пільг та гарантій (перелік наводиться нище) за працівниками – членами профспілки «Металургів», прийнятими до штату ТОВ «ОХОРОНА-ХОЛДІНГ».