7 серпня дітвора відправилася на останню 4-у зміну в дитячий оздоровчий комплекс «Лісова казка». Серед них були і діти працівників ТОВ «Охорона-Холдинг», батьки яких є членами профспілки «Металургів» ДМК. Завдяки профспілці безкоштовно оздоровилися 23 дитини.

У виділенні дитячих путівок працівникам ТОВ «Охорона-Холдинг» безпосередню участь брав голова профкому профспілки Олег Нагорний. Після узгодження цього питання з генеральним директором Дніпровського меткомбінату Олександром Подкоритовим було отримано «добро» на придбання у підприємства путівок за повну вартість. Завдяки керівництву ТОВ «Охорона-Холдинг», а також в рамках угоди про взаємні зобов'язання між профспілкою «Металургів» ДМК і ТОВ «Охорона-Холдинг» працівники охоронної організації не заплатили за ці путівки ні копійки, тобто їхні діти оздоровилися в ДОК «Лісова казка» абсолютно безкоштовно. Також вони не платили і традиційні державні податки – військовий збір і податок на доходи фізичних осіб (ПДФО), які стягуються з інших працівників, що не є членами профспілки.

За чотири заїзди в ДОК «Лісова казка» відпочили 23 дитини працівників ТОВ «Охорона-Холдинг», за що батьки щиро дякують профспілці «Металургів» ДМК, керівництву ТОВ «Охорона-Холдинг» і дирекції ПАТ «Дніпровський меткомбінат».