3 квітня для підрозділу «Чорний туман» міста Кам'янське Української Добровольчої Армії були передані лікарські препарати, вітаміни, таблетки, пральний порошок, мило та ін. Таким чином профспілка «Металургів» ПАТ «Дніпровський меткомбінат» приєдналася до Великодньої акції, яка в ці дні проводиться на території Дніпропетровщини.

Наближається найбільш шанований християнами свято – Великдень. Напередодні Воскресіння Христового голова профкому профспілки «Металургів» О.Нагорний в черговий раз надав волонтерську допомогу воїнам, які захищають українські редути на сході України. На цей раз завдяки громадській організації «ДІЯ» (керівник підрозділу – Володимир Груша) медикаменти і засоби гігієни будуть доставлені підрозділу «Чорний туман» міста Кам'янське Української Добровольчої Армії, що знаходиться на передових позиціях сектора «М».

У перелік медикаментів, переданих Олегом Нагорним члену ГО «ДІЯ» Валерію Кушнеруку, увійшли антиалергічні, протизапальні, болезаспокійливі і жарознижувальні препарати, ліки, спрямовані проти респіраторних інфекцій та грипу. Також нашим воїнам будуть доставлені засоби гігієни – пральний порошок і мило.

Якщо ж говорити про Великодню акцію, яка в ці дні проводиться на території Дніпропетровщини, то допомогти влаштувати свято нашим воїнам може кожен. Для цього ароматні паски, медикаменти, засоби гігієни можна приносити в Центр допомоги учасникам АТО при ДніпроОДА (адреса: м. Дніпро, пр. О.Поля, 1, каб. 105). Подарунки будуть прийматися до 5 квітня включно. Смачні речі волонтери відвезуть бійцям в зону АТО на передову.

Для більшості з нас Великдень – мирне свято, яке відзначається в сімейному колі. Профспілка «Металургів» подбала про тих, хто зберігає цей мир, подбайте про наших хранителів і ви!