Щорічно, 28 квітня відзначається Всесвітній день охорони праці. У Кам’янському було затверджено план заходів до цієї дати.

В рамках заходів по 23 по 28 квітня передбачено проведення тематичних зустрічей з трудовими колективами, надання консультативної допомоги з питань охорони та умов праці, соціального захисту працюючих у шкідливих умовах. Для цього в управлінні соціальної політики міської ради буде проведена «гаряча» телефонна лінія. 24 квітня в місті пройдуть панахиди та заходи із вшанування пам'яті загиблих на виробництві.

Для залучення уваги підростаючого покоління як майбутніх роботодавців та працівників до існуючих проблем у сфері охорони праці, навчальним закладам міста запропоновано провести уроки по тематиці «28 квітня – Всесвітній день охорони праці». Буде організований конкурс на кращий малюнок і твір на тему «Охорона праці моєї майбутньої професії» та конкурс есе (твір-роздум) серед учнів старших класів на тему «Як я бачу безпечну працю моїх батьків».

Головною метою заходів є привернення уваги суспільства, суб'єктів господарювання, громадських організацій, кожного роботодавця і працівника до проблеми дитячої праці та популяризації культури безпеки і гігієни праці у молодого покоління.