8 травня на площі біля меморіального комплексу загиблим металургам відбувся мітинг, в якому взяли участь ветерани, працівники комбінату, лідери профспілки «Металургів», представники громадськості.

Тисячі працівників нашого підприємства в період Другої світової війни воювали проти нацизму в Європі. Імена 383-х загиблих воїнів-металургів увічнені на меморіальних плитах. Своєю невтомною працею перемогу наближали трудівники тилу. На 26-й день після звільнення міста від німецьких окупантів на заводі було виплавлено перший метал.

Генеральний директор ПАТ «Дніпровський меткомбінат» О.Подкоритов і Кам’янський міський голова А.Білоусов звернулися до учасників мітингу з теплими вітальними словами, побажавши ветеранам, металургам і всім городянам здоров'я, довголіття, благополуччя і мирного неба.

Проникливим і схвильованим був виступ голови Заводської районної ветеранської організації, ветерана праці ДМК Михайла Сенчишина.

Від імені молодого покоління учениця технічного ліцею Олександра Цибульська подякувала ветеранам за їх мужність і самопожертву, за можливість радіти життю і сонцю.

На мітингу були присутні заступник голови профкому «Металургів» ДМК Віталій Ровков, голова комісії з охорони праці Юрій Бунаков, голови цехових комітетів структурних підрозділів комбінату, які разом з Олександром Подкоритовим, Андрієм Білоусовим, представниками дирекції підприємства, ветеранами та молоддю поклали квіти до стели загиблим металургам.

По закінченню мітингу в залі народного музею історії комбінату відбувся святковий концерт, підготовлений для ветеранів творчими колективами КСЦ «Дніпровець».

Відео

Світлини