25 травня в колегіумі №16 пройшло свято останнього дзвоника. В якості почесних гостей на урочистій лінійці були присутні депутат міськради, випускник колегіуму Олександр Донець та заступник голови профкому профспілки «Металургів» ДМК Віталій Ровков.

Першими, хто занурився в свято, звичайно ж, були випускники 11-х класів, які вийшли на лінійку під музику, розмахуючи різнокольоровими кульками.

Відкрила захід директор школи Віта Віталіївна Буй, яка привітала присутніх зі святом.

– 11 років ми йшли разом з вами по країні знань, а сьогодні кожен з вас йде своєю дорогою в доросле життя.

Виступив перед учнями і депутат міськради Олександр Донець.

Далі грамотами департаменту з гуманітарних питань Кам'янської міськради були відзначені переможці шкільних та всеукраїнських олімпіад, кращі педагоги колегіуму. В рядах нагороджених був і заступник голови профкому профспілки «Металургів» Віталій Ровков, якому за відповідальність в питаннях виховання підростаючого покоління, активну життєву позицію, результативну співпрацю з учнівським та педагогічним колективами, вагомий внесок у створення іміджу навчального закладу вручили подяку.

Кращими учнями колегіуму №16 стали учні 11-А Мартін Сааков і Данило Озерний. Також було визначено найкращий 5-й клас.

Приємною миттю для присутніх став запуск різнокольорових кульок в небо під пісню «Вітер змін».

З подячними словами до педагогів і навчального закладу звернулися самі випускники.

– Хотів би процитувати дорогу мені людину, – сказав Мартін Сааков. – Щастя – це участь в житті іншої людини. Я дуже вдячний педагогам за вашу участь в моєму житті.

Сентиментальним і зворушливим став останній шкільний вальс у виконанні випускників. Далі під бурхливі оплески пролунав останній дзвоник. Завершилося свято колом пошани випускників, крокуючих в доросле життя.

Світлини