«У зв'язку з повним «перезавантаженням» системи 22 серпня з 9:00 будуть тимчасово недоступні операції з використанням платіжних карток банку. До кінця дня ми повністю відновимо активність карток і всіх систем банку, але вже на новому швидкісному і надійному процесингу!», – йдеться на сайті «Альфа-Банку».

Працівникам ПАТ «Дніпровський меткомбінат», які обслуговуються «Альфа-банком», необхідно звернути увагу на те, «що:

  • 22 серпня протягом дня будуть тимчасово недоступні будь-які операції за платіжними картками банку, в тому числі розрахунки в торгово-сервісній мережі, зняття готівки і поповнення карт, перекази з картки на картку;
  • 22 серпня протягом дня будуть тимчасово відключені інтернет-банкінг My Alfa-Bank та мобільний додаток Alfa-Mobile Ukraine;
  • 21 і 22 серпня буде тимчасово відключений сервіс встановлення і зміни PIN-коду за картками банку.

Тимчасові обмеження в обслуговуванні стосуватимуться також зарплатних, корпоративних та бізнес-карток підприємців. Формування зарплатних відомостей буде доступним, проте їх обробка та зарахування коштів на карткові рахунки буде відновлено після закінчення технічних робіт 22 серпня і завершено 23 серпня.

Всі відділення банку 21 і 22 серпня будуть працювати в стандартному режимі, надаючи всі послуги, не пов'язані з використанням платіжних карток. За операціями з платіжними картками у відділеннях можна буде отримати консультацію фахівців банку.

У зв'язку з тимчасовою недоступністю операцій з використанням платіжних карток та ряду сервісів, Альфа-Банк Україна рекомендує:

  • заздалегідь подбати про проведення термінових платежів до 21 серпня 2018 року, в тому числі щодо погашення кредитної заборгованості, виплати заробітної плати та витрат на відрядження;
  • клієнтам – власникам кредитних карток банку з датами погашення з 21 по 27 серпня у зв'язку з недоступністю каналів погашення, а також тривалими святковими та вихідними днями радимо внести кошти для погашення заборгованості до 21 серпня включно;
  • клієнтам, які у період міграції будуть погашати готівкові кредити або споживчі кредити на покупку техніки, радимо вносити кошти через касу банку, банкомати з функцією поповнення (cash-in) та у відділеннях «Укрпошти».

22 серпня 2018 року Альфа-Банк Україна проведе на своєму сайті онлайн-трансляцію запуску нового центру обслуговування карток. У період запуску нового центру і недоступності ряду операцій ви можете поставити свої питання, звернувшись до контакт-центру банку в популярних меседжерах Facebook Messenger, Telegram або Viber, зателефонувавши за телефоном 0800-50-20-50 або звернувшись у будь-яке відділення банку», – йдеться на сайті банку.