На спеціальному полігоні у селищі Миколаївка для членів підрозділу територіальної оборони «Січеслав» Української добровольчої армії регулярно проводяться вишколи. В його рамках бійці відпрацьовують різноманітні навички ведення бою в умовах лісу. Одним з учасників цього вишколу став голова профкому профспілки «Металургів» ДМК Олег Нагорний.

Враховуючи ситуацію, яка склалася по всій лінії фронту, інструктори підрозділу «Чорний туман» за активної підтримки профспілки «Металургів» Дніпровського меткомбінату постійно проводять вишкільні навчання. Під час таких навчань патріотично налаштована молодь вчиться виконувати різноманітні задачі в умовах бойових дій. Допомагають їм в цьому досвідчені інструктори, які вчать як правильно орієнтуватися на місцевості, користуватись спеціальним знаряддям для переправи та вправлятись з різноманітною зброєю, а також знайомлять з тактикою ведення вогню.

– Профспілка «Металургів» Дніпровського меткомбінату розуміючи, що в країні йде війна, не залишається осторонь, – говорить Олег Нагорний. – Розуміючи всю гостроту проблеми, ми вже третій рік не просто підтримуємо територіальну оборону, але й активно, і я в тому числі, приймаємо участь в цих навчаннях. Ми надаємо масогабаритні макети зброї, патрони й інше. Вважаю, що кожен активний житель нашого міста повинен бути готовий відбити атаку ворога!

Результатом таких навчань є підвищення мобілізаційної здатності членів територіальної оборони. У екстремальних умовах вони швидко зреагують і виконають свою задачу – оборону від ворога. Такі заняття проводяться регулярно, тому долучитися до вишколів тероборони «Січеслав» запрошуються всі бажаючі.

Відеосюжет телеканалу «МІС»

Світлини