3 вересня в профком профспілки «Металургів» ДМК з приємною місією прийшли військовий комісар КОМВК підполковник Євген Хамаза і його заступник майор Сергій Гриб. Від імені воєнкома і командира в/ч 7222 за допомогу під час формування територіальної оборони представники військового комісаріату подякували профспілці «Металургів» ДМК і ПАТ «Дніпровський меткомбінат». Листи подяки були вручені голові профкому профспілки Олегу Нагорному і заступнику директора з персоналу підприємства Анатолію Поливоді.

Трохи історії. У 2014 році в ПАТ «Дніпровський меткомбінат» за призовом міського військового комісара був створений загін громадянської оборони №961 Збройних Сил України. Основним завданням загону ГО була охорона підприємств і стратегічних об'єктів міста і області в разі введення надзвичайного стану. До складу загону увійшли патріотично налаштовані працівники Дніпровського меткомбінату. У 2016 році була створена первинна профспілкова організація «Металургів» ДМК, яка з моменту свого заснування вела чітко виражену патріотичну діяльність. Профспілка регулярно допомагає різним військовим формуванням ВСУ, які захищають Україну на лінії розмежування АТО. Тому неспроста в рядах загону цивільної оборони з'явилися і члени профспілки «Металургів» ДМК.

Станом на сьогоднішній день загін ГО переформатований в 99-й батальйон територіальної оборони. І сьогодні профспілка «Металургів» ДМК всіляко надає допомогу українській армії, а активна проукраїнська позиція голови профкому О.Нагорного цьому тільки сприяє.

З проханням виготовити елементи військової екіпіровки, які необхідні для навчальних польових занять (вх. №2314 від 16.07.2018) представники комісаріату звернулися в середині липня до Олега Анатолійовича та адміністрації ПАТ «Дніпровський меткомбінат». І комбінат, і профспілка «Металургів» ДМК – не відмовили, допомогли.

Крім цього, з ініціативи профактиву профспілки також були закуплені дві взводні тактичні аптечки, які укомплектовані всіма необхідними медикаментами.

І в подальшому профспілка «Металургів» ДМК буде надавати підтримку ЗСУ, тому як тільки єдиним фронтом і загальною підтримкою можна повернути в Україну мир.