13 жовтня біля стадіону «Буревісник» пройшов спортивно-патріотичний фестиваль, під час якого школярі демонстрували своє вміння військової та фізичної підготовки. Також на спеціальному майданчику пройшов реконструкційний показ епізодів військового бою часів 1941-1945 років.

Захід розпочався з урочистого шикування представників міських шкільних навчальних закладів.

Хлопці й дівчата з прапорами і відзнаками ладом проходили повз головної сцени, на яких були присутні гості.

Зокрема, мер Кам'янського Андрій Білоусов.

Разом з бійцями підрозділу «Чорний туман» Української добровольчої армії в спортивно-патріотичному фестивалі взяв участь і голова профкому профспілки «Металургів», член обласного підрозділу територіальної оборони «Січеслав» УДА Олег Нагорний.

– Дуже добре, що в нашому місті проводяться подібні масові заходи, спрямовані на військово-патріотичне виховання молоді, – сказав Олег Анатолійович. – Реконструкція військових дій часів Другої світової війни всім показує, що війна – це погано! При цьому ми виховуємо у дітей силу волі, твердість характеру і майбутнє почуття відповідальності за рідну державу!

По закінченню урочистого параду пройшли спортивно-патріотичні змагання.

Школярі віджималися, розбирали і збирали на час автомати, мірялися силами у перетягуванні каната, надавали першу долікарську допомогу умовному пораненому бійцю.

Також на святі всі бажаючі могли подивитися виставку елементів військового спорядження: танкові шоломи, снаряди, патрони та інше.

Передбачили організатори і традиційну польову кашу для будь-якого охочого.

Головною подією, якої з нетерпінням чекали абсолютно всі присутні, була реконструкція військового бою часів 1941-1945 років із застосуванням вогнепальної зброї, мотоциклів і машин, а також речовин, що вибухають.

Бажаючі фотографувалися з бійцями і зброєю, робили «селфі» на тлі окопів і огорож.

Свято до Дня захисника України – вдалося!