Дорогі металурги та жителі міста! 25 жовтня – пам'ятний день про велику подію – звільнення від німецько-фашистських загарбників. Це свято є для нас втіленням військової слави, символом гордості, мужності і відваги, єдності і згуртованості народу в ім'я Перемоги. Ми, діти і внуки визволителів, ніколи не забудемо подвиг наших героїв.

Тисячі працівників нашого підприємства в період Другої світової війни воювали проти нацизму в Європі. Імена 383-х загиблих воїнів-металургів увічнені на меморіальних плитах. Своєю невтомною працею перемогу наближали трудівники тилу. На 26-й день після звільнення міста від німецьких окупантів на заводі було виплавлено перший метал.

Безмірна вдячність ветеранам Великої Вітчизняної війни, самовідданим трудівникам тилу, післявоєнного покоління, які відродили з руїн наше міста. Ми у вічному боргу перед вами за нашу свободу, за право на вільне життя і щастя під мирним небом. Пам'ятайте великі досягнення і жертви наших предків, рідних і близьких.

У цей світлий і радісний день – День визволення нашого міста, бажаю ветеранам і всім кам'янчанам міцного здоров'я, щастя, радості, благополуччя і мирного неба над головою!

Олег Нагорний, голова профкому профспілки «Металургів»