25 жовтня в Кам'янському відзначили 75-ту річницю з Дня визволення міста від німецько-фашистських загарбників. У Стелли воїнам-визволителям учасники мітингу поклали квіти, на Новій сцені театру імені Лесі Українки в честь ветеранів прозвучали привітання.

Святкування річниці визволення міста почалися з покладання квітів в селищі Карнаухівка, біля пам'ятного знаку на території агломераційного цеху ПАТ «ДМК». Далі ветерани, мер міста Андрій Білоусов, народний депутат України Валентин Дідич, генеральний директор ДМК Олександр Подкоритов, в.о. голови профкому профспілки «Металургів» Ірина Пугачова, депутати міськради, керівники комунальних підприємств і міських організацій, учні шкіл та сотні городян поклали квіти до Стели визволителів.

Воїнів, які загинули в тих жорстоких боях, працівників тилу, всіх, хто відстояв місто 75 років тому, учасники мітингу вшанували хвилиною мовчання.

З нагоди свята на Новій сцені театру імені Лесі Українки (колишній Палац Горького) міський голова А.Білоусов вручив ветеранам та керівникам ветеранських організацій нагороди обласного і міського рівнів.

Завершилися поздоровлення піснями і спектаклем артистів театру імені Лесі Українки.

Світлини