На сході України тривають військові дії. З причини складної економічної ситуації в країні, забезпечити всім необхідним українських воїнів не завжди є можливим. Тому наші хлопці і звертаються за допомогою в різні волонтерські організації. Одна з таких організацій – «Жіноча сотня. Кам'янське – з любов'ю» – з самого початку війни функціонує на лівому березі міста, в будівлі ДЮСШ №1, що по вулиці Воїнів-афганців (колишня – Інтернаціоналістів), 7А.

Останнім часом кількість замовлень тільки збільшується. Але робочих рук для плетіння захисних сіток, «кикимор», браслетів тощо катастрофічно не вистачає. Профспілка «Металургів» звертається до всіх мешканців міста і працівникам Дніпровського меткомбінату з проханням відгукнутися. Не хвилюйтеся якщо Ви не вмієте щось робити. У «Жіночої сотні» Вам допоможуть і всьому навчать. Тут раді кожному, тому як пара небайдужих до ситуації в країні рук і очей цінуються дорожче «золота».

Сьогодні людям, які вибрали для себе шлях безоплатної допомоги і меценатства, не легко. Але вони точно знають, що легше їм стане тоді, коли наші хлопці, наші чоловіки і сини повернуться додому з фронту живими. Поки ж їх доля уособлюється з захисними сітками, «кикиморами», браслетами... і, що найголовніше – надією! Пам'ятайте, будь-який бажаючий може зробити все від нього залежне, щоб Україна розвивалася і процвітала, може допомогти повернути в наші сім'ї мир і спокій.

Ми живемо на цій землі і далі хочемо на ній жити, тільки в мирі, любові і достатку. Кожен, хто присвятив або присвятить частинку себе «Жіночій сотні», робить це. Багато людей допомагали і допомагають українській армії. Але для перемоги цього мало. Потрібно ще ваше бажання, ваша допомога, ваше небайдужість!