Презентація книги «Життя, обірвані війною», яка присвячена захисникам України що родом з Кам'янського, відбулася 5 червня в актовій залі ради ветеранів ПАТ «Дніпровський меткомбінат». На заході, який зібрав близько 70 ветеранів, воїнів АТО і журналістів, був присутній і голова профкому профспілки «Металургів» Олег Нагорний.

Над багатосторінковим виданням, яке розповідає про долю 48-ми кам'янчан, що загинули в АТО, працювала значна журналістська група. Редактор-упорядник книги Любов Алексієвська написала про 11-ть воїнів. За її словами ця книга-нарис, в якій зібрані не просто періоди народження і загибелі українців, в ній описано, яким кожен з них був у житті.

На презентації також був присутній один із співавторів Лариса Ключ, яка довгий час працювала в редакції газети «Прапор Дзержинки» (нині газета «ДМК»). Напередодні авторської роботи для книги Лариса Василівна неодноразово писала про загиблих металургів на сторінках цього видання.

Серед хлопців, про яких розказано в книзі, є і бійці підрозділу «Чорний туман» міста Кам'янське Української Добровольчої Армії. Тому в якості гостей організаторами були запрошені і воїни цього діючого підрозділу. Представив їх ветеранам ДМК голова профкому профспілки «Металургів» Олег Нагорний.

«Життя, обірвані війною» – так називається книга, яка видана Кам’янським видавництвом «Андрій» у кінці 2018 року. Її тираж – понад семи сотень примірників. У книзі зібрані 48 історій про героїв, які загинули, захищаючи Україну.