У продовження епопеї, пов'язаної з виниклими складнощами у керівництва ПАТ «Дніпровський меткомбінат» з обслуговуванням об’єктів соціальної сфери, що знаходиться на балансі підприємства, голова профкому профспілки «Металургів» Олег Нагорний повідомляє, що досягнута домовленість з засновником фірми «МіКомп» Олегом Морозом про відвідування працівниками ДМК, які є членами профспілки «Металургів», басейну «МіКомп» на безкоштовній основі.

Не секрет, що басейн культурно-спортивного центру «Дніпровець» сьогодні металурги і їхні діти не відвідують. Він просто не функціонує – сподіваємося тимчасово. Виходячи з повідомлення прес-служби ДМК, яке було опубліковане на офіційному сайті підприємства, пов'язано це з тим, що комбінат «має суттєві обмеження в правах надавати соціальну допомогу і фінансувати соціальну сферу». Які шляхи виходу з непростої ситуації, що склалася? Судячи з офіційної і «ботів» тиші у ЗМІ і соцмережах, хтось вирішив просто почекати з надією, що все нормалізується, якось само собою розсмокчеться. Але можна робити і невідкладні кроки – стукати в різні «широкі» двері керівництва ПАТ «ДМК», всеукраїнської, обласної та міської адміністрацій, звертатися до впливових людей, меценатів, політиків...

Профспілка «Металургів» обрала другий і дуже непростий шлях. Іншого просто немає, якщо ми всі разом хочемо зберегти те, що будували наші діди, те, чим користувалося не одне покоління металургів. Мова про об'єкти соціальної сфери, які знаходяться на балансі Дніпровського меткомбінату. Завдяки наполегливій роботі профспілки «Металургів», їх друзів і партнерів, а також небайдужих до дітей людей, вдалося повернути в колишнє русло ситуацію по оздоровленню дітей металургів у «Лісовій казці». Днями, а саме 11 липня о 19.00, у Кам'янське повернеться 2-га зміна дітвори, що відпочивала. Під загрозою був 3-й заїзд, але все обійшлося – наші  діти все ж отримали від керівництва ДМК можливість поїхати в ДОК і оздоровитися.

9 липня 2019 року було зроблено ще один важливий крок. Став він можливий після звернення лідера профспілки «Металургів» Олега Нагорного до кандидата в народні депутати України, голови Дніпропетровського обласного і Каменського осередків політичної партії «Основа», засновника фірми «МіКомп» Олега Мороза. Багато «писак» соцмереж, які, на жаль, вміють тільки висловлювати свою непрактично думку, поспішно зробили висновки про марність цього звернення. Але вони забули, що відкривають двері тим, хто в неї стукається.

Дізнавшись про складну «соціальну лихоманку» у ПАТ «ДМК», партнер профспілкової організації «Металургів» вийшов з пропозицією – надати можливість відвідувати басейн «МіКомп» членам профспілки «Металургів». Олег Миколайович висловив надію, що найближчим часом ситуація по басейну КСЦ «Дніпровець» стабілізується.

Читати по темі: