2 серпня 2019 року голова профкому профспілки «Металургів» ПАТ «Дніпровський меткомбінат» Олег Нагорний і військовий комісар Кам'янського Євген Хамаза побували в гостях у ветерана війни АТО Юрія Ніколаєва. Представники профспілки «Металургів» привітали колишнього десантника з Днем ВДВ і вручили йому подарунок від профспілки.

Зліва направо: Ю.Ніколаєв, О.Нагорний, Є.Хамаза

Ще в 2014 році Юрій пішов у зону АТО, де служив у танковій бригаді. Отримавши важке поранення він втратив праву ногу.

– З 1994 року по 2007 рік я працював у залізничному цеху, вирішив присвятити частину свого життя Дніпровському меткомбінату, – згадує Юрій Ніколаєв. – У лютому 2014 року пішов до військкомату. А вже влітку, на вихідні, вирушив до Кривого Рогу (в цьому місті формувалася 17-та танкова бригада, де служив наш герой – прим.).

Після демобілізації однією з суттєвих проблем для АТОвця став ремонт квартири, яку Юрію вдалося придбати ще до початку військових дій на Сході України. Відремонтувати її він не встиг – пішов на фронт. Зараз же зробити це вкрай складно, тому як немає ні грошей, ні здоров'я. Спочатку Юрію Ніколаєву на допомогу прийшло місто – за рахунок місцевого бюджету був зроблений частковий ремонт квартири і придбані деякі меблі. З ремонтом санвузла допомогли бойові побратими воїна. Нині ж проблемами Юрія займається профспілкова організація «Металургів». За словами Олега Нагорного профспілка «Металургів» взяла шефство над колишнім працівником УЗТ ДМК, постійно допомагаючи у вирішенні різних проблем.

– В кінці минулого року до нас звернувся заступник голови громадської організації «Патріот-2015» Ігор Макида з проханням допомогти завершити ремонт у квартирі Юрія, – розповідає Олег Нагорний. – Після того як ми відвідали об'єкт, виявилося, що потрібні нові меблі, а також необхідно робити ремонт в кухні, в коридорі, у вхідній групі. Залучили підрядника і оцінили обсяг необхідних робіт і матеріалів. Сума виявилася непідйомною. Довелося звернутися по допомогу до міських меценатів. На моє прохання відгукнувся небайдужий до проблем АТОвців, співзасновник торгової мережі «Руді» Руслан Шамрицький, який безкоштовно виділив ветерану АТО практично весь обсяг будівельних матеріалів. Профспілка «Металургів» докладе максимум зусиль, щоб всі роботи були виконані в максимально стислі терміни і в повному обсязі.

Лідер профспілки підтвердив, що допомога ветерану АТО буде надаватися і надалі.

– За підсумками нашого візиту, можу сказати, що допомога ще буде потрібна і по квартирі і по будь-яким іншим нагальним проблемам, адже Юрій живе без сім'ї, без ноги, на п'ятому поверсі будинку, де немає ліфта. Одним з пріоритетних завдань профспілки «Металургів» є турбота про людей, в тому числі про колишніх працівників ДМК, ветеранів праці та учасників АТО. Над Юрієм ми взяли шефство. Будемо йому допомагати завжди, наскільки це буде в наших силах, – підсумував О.Нагорний.

Юрій Ніколаєв подякував профспілці «Металургів», міським організаціям та меру Кам'янського Андрію Білоусову за допомогу, яку вони йому надають.

– Дякую, що я не один!

Відеосюжет ТРК МІС