У вівторок вранці, 24 березня, члени комісії з транспорту профспілкової організації «Металургів» перевірили трамвайні й автобусні зупинки громадського транспорту лівобережної та правобережної частини Кам'янського, а також площу ДМК.

Останнім часом, на адресу профспілки «Металургів» стали регулярно звертатися працівники ДМК, яким у зв'язку з останніми подіями в країні та введеними карантинними заходами в Україні стало дуже складно добиратися на роботу. Складнощі з доставкою людей виникли через постанови Кабміну №211 від 11 березня 2020 року (зі змінами). Документ зобов'язує перевізника обмежити кількість пасажирів до 10 чоловік.

Профспілка «Металургів» погодила з керівництвом ПАТ «Дніпровський меткомбінат» питання доставки співробітників підприємства на роботу, маршрути прямування «комбінатівських» автобусів. Задіяні всі наявні автобуси ДП «Форвардинг». Також адміністрацією ДМК у зв'язку з карантином змінений режим роботи в деяких структурних підрозділів.

Сьогодні члени комісії профспілки «Металургів» проінспектували роботу міського транспорту. На лівому березі Кам'янського аналіз пасажиропотоку здійснювався по всьому маршруту №17, на зупинках «Кваки», «Бомба», «Кінотеатр« Мир ». На правому березі – зупинки «Україна», «Комсомолець», «Зоря», центр міста, площа ДМК.

У зв'язку з обмеженнями Кабміну кількість транспорту, що здійснює відповідно до тендера міські перевезення, зменшилася в 4-5 разів. О 9.20 на площі ДМК можна було побачити тільки подаровані комбінатом автобуси. Демонструють це і геопрограмми EasyWay, DozoR City.

Нагадуємо, як і раніше не допускається одночасне перевезення більше 10 чоловік в одному трамваї. Також заборонені перевезення більше 10 пасажирів одночасно в автобусах, що виконують регулярні пасажирські перевезення на міських маршрутах.

Міська влада просить громадян без зайвої потреби не користуватися громадським транспортом в годину пік для недопущення поширення коронавируса і зниження навантаження на пасажиропотік.