21 серпня на плацу військового комісаріату міста Кам'янське відбулося урочисте нагородження кращих бійців ТРО, волонтерів, представників громадських організацій та ін. Захід приурочено до Дня Незалежності України. Серед нагороджених – працівники ПАТ «Дніпровський меткомбінат», жителі Кам'янського та Дніпропетровської області, які входять у склад 99-го батальйона ТРО 108-ї бригади, а також голова профкому профспілки «Металургів» Олег Нагорний.

Для підвищення обороноздатності, захисту інтересів громад у воєнний час, в Україні та у Кам'янському зокрема створені підрозділи територіальної оборони (ТРО). Один з таких ТРО сформовано з працівників ДМК. Напередодні головного державного свята – Дня незалежності України – кращих військовослужбовців відзначили грамотами та подяками. Подарунки до свята від профспілки «Металургів» (елементи військової екіпіровки та інші цінні подарунки) отримали і бійці територіальної оборони.

Крім працівників військкомату та військових ТРО, на урочистому шикуванні були присутні представники міської влади, громадських організацій «Штаб національного захисту», «Патріот-2015», «Дія», волонтери та інші люди, яким небайдужа доля Української армії. Профспілку «Металургів» представляв голова профкому Олег Нагорний.

– Вітаю воїнів з 29-ю річницею Незалежності України. За роки незалежності ми пережили багато випробувань, особливо останнім часом, в період військових дій в зоні АТО. Профспілка «Металургів» ніколи не залишалася і не залишається осторонь, надаючи в міру своїх можливостей посильну допомогу українській армії в відбитті нападу агресора і зміцненні обороноздатності держави. А сьогодні, ми продовжуємо надавати підтримку батальйону ТРО, сформованому з працівників нашого підприємства, яким я бажаю всім міцного здоров'я, миру, добра і благополуччя.