День пам'яті жертв голодоморів – щорічний національний пам'ятний день в Україні, що припадає на четверту суботу листопада. Сьогодні в країні і в Кам’янському пройшли меморіальні заходи, які були присвячені цьому пам’ятному дню.

Зранку до пам'ятного знаку, що встановлений біля Музею історії міста, прийшли представники громадськості та місцевої влади – секретар міськради Олександр Залевський, заступники мера, депутати, волонтери, ветерани і молодь. Спільний молебень пам'яті земляків, жорстоко закатованих безбожною владою, відслужили священики місцевих парафій всіх православних конфесій і іудейської громади.

Днем на центральній площі міста активісти місцевої «Свободи» знайомили городян зі зразками «страв 1933 року» – замінниками звичної їжі, переважно з трав, кори, лушпиння, коріння, які, тим не менш, деяким людям врятували життя.

Ввечері біля пам'ятного знака, біля музею, відбувся мітинг представників націонал-патріотичних партій та громадських організацій. Молебень провели настоятелі місцевих парафій Української православної церкви Київського патріархату та Української греко-католицької церкви. О 16.00 учасники мітингу запалили свічки і траурні лампади, разом з багатьма жителями міста підтримавши всеукраїнську акцію «Свічка пам'яті».