На щотижневій оперативній нараді з профактивом ППО «Металургів» обговорювалися питання роботи комбінату, охорони праці, заробітної плати, дотримання трудової дисципліни на підприємстві, а також були розглянуті соціальні питання. Вели нараду заступники голови профкому Віталій Ровков та Ірина Пугачова.

8 листопада свої Дні народження відсвяткували голови цехових комітетів управління комбінату Тетяна Воробйова та енергоелектроремонтного цеху РСЦ Дмитро Білий.

– Дозвольте від усієї профспілкової організації «Металургів» побажати міцного здоров'я, стабільності, успіхів у роботі і тільки позитивних емоцій, – поздоровив Віталій Леонідович іменинників і вручив приємні сувеніри.

В день проведення наради активу профспілки річницю свого народження також відсвяткував заступник голови профкому Віталій Ровков. Дружний колектив профспілки «Металургів» поздоровив іменинника та вручив йому подарок.

– Ми хочемо привітати Вас та побажати добра, миру, добробуту у сім’ї – всього самого найкращого!

Далі Віталій Ровков, заступник голови профкому, розповів про:

  • роботу доменного, конвертерного, прокатного цехів за попередній тиждень;
  • систему 5С, яку введено на комбінаті.

Ірина Пугачова, заступник голови профкому з охорони праці та виробничого побуту, проінформувала про:

Наталія Філічкіна, голова цехового комітету управління інформаційних технологій, розповіла про якість харчування у столовій санаторію-профілакторію комбінату.

Наталія Присвітла, голова цехового комітету КСЦ «Дніпровець» вручила пам'ятні грамоти головам цехових комітетів, спортсмени і команди яких потрапили у призери командного і особистого заліків турніру з плавання спартакіади ДМК-2017.