На щотижневій оперативній нараді з профактивом ППО «Металургів», яку вів голова профкому Олег Нагорний, обговорювалися питання роботи комбінату, охорони праці, заробітної плати, дотримання трудової дисципліни на підприємстві, а також були розглянуті соціальні питання.

Щорічно, 16 листопада, в Україні відзначається День працівників радіо, телебачення та зв'язку, який встановлений Указом Президента України №667/94 від 11 листопада 1994 року в підтримку ініціативи працівників радіо, телебачення і телекомунікаційної галузі України.

З професійним святом робітників зв'язку на оперативній нараді поздоровив лідер профспілки Олег Нагорний, який за високий професіоналізм, активну громадську позицію та з нагоди святкування професійного свята відмітив п’ятьох працівників дільниці телекомунікацій УІТ ПАТ «Дніпровський меткомбінат», членів ППО «Металургів».

Ще одним приємним моментом стало вручення Подяки Національної служби посередництва і примирення заступнику голови профкому з охорони праці та виробничому побуду Ірині Пугачовій, яку їй за активну участь у запобіганні виникненню колективних трудових спорів (конфліктів), вагомий внесок у поліпшення стану соціально-трудових відносин, розвиток соціального діалогу в Україні було вручено 17 листопада під час візиту представників ППО «Металургів» у відділенні НСПП в Дніпропетровській області. Олег Нагорний продемонстрував цю нагороду лидерам профспілки і поздоровив Ірину Анатоліївну з нагородою.

Далі Олег Нагорний проінформував про:

 • роботу комбінату за попередній тиждень;
 • відтік кваліфікованих кадрів з структурних підрозділів комбінату;
 • оздоровлення працівників комбінату у санаторіях України;
 • зустріч с новим директором УОПТ;
 • роботу, яка ведеться у напрямку культури і спорту;

Ірина Пугачова, заступник голови профкому, розповіла про:

 • нещасний випадок, який стався на комбінаті;
 • атестацію робочих місць у ремонтно-механічному цеху ремонтно-сервісного центру і змінені норми з 2014 року;
 • нестачу молока, яке повинно видаватися у їдальні №40;
 • невиплату грошової допомоги по дитячим садкам працівникам ДМК, які отримували її згідно колективного договору;

Наталія Онопа, голова комісії з питань праці та заробітної плати і колективному договору, озвучила кількість працівників на комбінаті та фонд заробітної плати.

Євген Санін, голова комісії по виробничому побуту, розповів про акти форми НТ.

Віктор Заліпуха, заступник голови комісії з виробничого побуту, проінформував про:

 • візит комісії до їдальні санаторію-профілакторію та зроблений порівняльний аналіз зі станом у їдальні цементного заводу;
 • рух автобусів, які перевозять працівників по території комбінату.

Кайко Олена, голова цехового комітету УГХТ попрохала усіх, хто відпочиває у санаторії-профілакторії в разі незаводолення харчуванням писати свої відгуки у книгу скарг та пропозицій.

Дмитро Білий, голова цехового комітету енергоелектроремонтного цеху, попросив допомогти робітниці цеху, в якої виявили рак другого ступеню. Інформація є на офіційному сайті ППО «Металургів».

Горчак Віталій, заступник голови цехового комітету «Охорони-Холдінг», попрохав голів цехкомів роботу провести бесіду з працівниками ДМК на предмет культури спілкування з охороною.

Наталія Присвітла, голова цехового комітету КСЦ «Дніпровець», зробила анонс спортивних змагань з ОФП та гирьового спорту, які йдуть у залік спартакіади ДМК.

На цьому щотижнева оперативна нарада з профактивом ППО «Металургів» завершилася.

Віталій Попруга, помічник голови профкому по зв'язках із ЗМІ