Ми вже писали про ініціативу профспілки «Металургів» ПАТ «Дніпровський меткомбінат», яка 22 травня 2018 року вирішила оздоровлювати на Азовському морі не тільки «металургів», а й їхніх дітей. 12 червня відбувся вже другий заїзд дітвори в дитячий оздоровчий комплекс «Сонячна соната».

На цей раз на відпочинок вирушили 10 дітлахів, чиї батьки є членами профспілки «Металургів» ДМК і працюють в доменному (ДЦ), конвертерному (КЦ) цехах, аглофабриці №2 (АФ-2), управлінні залізничного транспорту (УЗТ), ЦРМО ремонтно-сервісного центру (РСЦ), теплоелектроцентралі (ТЕЦ) і управлінні Дніпровського металургійного комбінату.

З роллю піонервожатої прекрасно впоралася голова цехового комітету КСЦ «Дніпровець» Наталія Присвітла. Вона щодня надсилала фотозвіт про перебування дітвори на морському узбережжі. І на цей раз дітлахи чудово відпочили, набралися сил і здоров'я. Враженнями від поїздки вони ділилися з дорослими по прибуттю 19 червня.

Нагадаємо, що путівка для члена профспілки «Металургів» ДМК, який планує оздоровити свою дитину на Азовському морі завдяки ініціативі профкому, обійдеться всього в 20% від повної вартості путівки, плюс вартість проїзду в обидві сторони.

Світлини з відпочинку

Відео про конкурси у ДОК «Сонячна соната»

Читайте також по цій темі: