Сьогодні, 18 вересня відбудеться фінальний матч III Кубка «Металургів» з ​​футболу, який приурочений до Дня Незалежності України та Дня фізичної культури і спорту України. Будь-який глядач може стати володарем пам'ятного призу від профспілки «Металургів» ДМК, який буде розіграний на стадіоні «Перемога».

Нагадаємо, що у фіналі зустрінуться дві найсильніші на сьогодні в місті команди – «Металург» і «Рапід-Надія». Профспілка «Металургів» ДМК спільно з федерацією футболу міста Кам'янське докладають максимум зусиль, щоб про це футбольне протистояння глядач пам'ятав якомога довше. Багато що залежить від футболістів. Приємними можуть бути спогади і в разі виграшу призу від профспілки «Металургів», які розіграють протягом зустрічі.

Профспілка «Металургів» ДМК завжди працює для людей. Не став винятком і цей турнір. Можливо, саме Ваше щасливе запрошення дозволить повернутися додому не з порожніми руками. Володарем одного з футбольних м'ячів фірми Puma, Select та ін. зможе стати будь-який глядач, чий номер запрошення співпаде з витягненим із загальної маси номерів. Точно з призами залишаться і фіналісти – «Металург» і «Рапід-Надія». Хтось із них стане володарем Кубка «Металургів» і комплектів золотих медалей з грамотами. Не залишаться без подарунків і кращі футболісти – їм будуть вручені прекрасні вироби з кришталю.

Приходьте на футбол і ніколи про це не пошкодуєте. Чекаємо всіх вас, дорогі глядачі, о 17:00 на стадіоні «Перемога»!

Читайте також: