7 лютого 2019 року відбувся другий завершальний день змагань, які приурочені до Дня трирічної річниці утворення первинної профспілкової організації «Металургів» ПАТ «Дніпровський меткомбінат». Серед претендентів залишилися четверо, які і визначили володаря Кубку.

Нагадаємо, що змагання проходили на чудових більярдних столах клубу «Дніпро». За головний трофей боролися 25 членів профспілки «Металургів». Серед них були сильні гравці: десятиразовий чемпіон міста Дмитро Куліков, минулорічний переможець Кубка «Металургів» Олексій Махарина, Василь Герасимов, Володимир Карпенко, Олег Рохлін і інші майстри кия. Саме Куліков і Махарина зійшлися у фінальній зустрічі. Гра була сильна і рівна. Все вирішила остання п'ята партія. Перемогу здобув, а з нею і реванш за торішню прикру поразку, Дмитро Куликов. З таким самим рахунком 3:2 в матчі за третє місце Олег Рябошапко переграв Євгена Ананіча.

 

Нагороджували призерів турніру голова профкому профспілки «Металургів» Олег Нагорний та директор більярдного клубу «Дніпро» Владлен Скляров.

– Треті за рахунком змагання стають традиційними для більярдистів профспілкової організації «Металургів», – сказав лідер профспілки Олег Нагорний під час нагородження призерів. – Особливістю даного турніру є те, що подібних турнірів ніхто в місті не проводить і серед учасників немає явних фаворитів. Мені приємно вручити кубок-красень і головний приз Дмитру Кулікову. Гідні спортсмени заслуговують за перемогу гідних нагород. В цьому році ми вирішили нагородити спортсменів професійною екіпіровкою більярдиста. Призери отримують три чудових, ексклюзивної ручної роботи кия фірми AS, ще п'ятеро отримали заохочувальні призи – більярдні рукавички. Всіх членів профспілки «Металургів» вітаю з триріччям, бажаю міцного здоров'я, оптимізму і впевненості в завтрашньому дні. Наша профспілкова родина безперервно зростає, ми рухаємося тільки вперед.