На наступній неділі в культурно-спортивному центрі «Дніпровець» ПАТ «Дніпровський меткомбінат» пройдуть різноманітні змагання і матчі.

В суботу, 2 грудня, в басейні (вул. Іванівська, 59) пройде відкрита першість КСЦ «Дніпровець» з плавання серед дітей 2006 року народження і молодше. Загальне керівництво проведенням змагань здійснює федерація плавання Каменського. Розминка – 9.00, змагання – з 10.00 до 13.00.

В суботу, 2 грудня, в спортивному залі відбудеться традиційний турнір з волейболу, присвячений пам'яті Почесного громадянина міста Станіслава Лясоти, який багато років очолював металургійний коледж, залучав студентів до занять спортом.

У неділю, 3 грудня, в спортзалі відбудеться матч-реванш з футзалу серед ветеранів, віком 55 років і старше. Початок зустрічі «Лівий берег» – «Правий берег» – о 18.00.

В понеділок, 4 грудня, у Палаці культури металургів пройдуть змагання з доміно серед структурних підрозділів ПАТ «ДМК», які йдуть у залік спартакіади підприємства. Початок – о 16.30.

В середу, 6 грудня, у Палаці культури металургів пройде другий день змагань з доміно серед структурних підрозділів ПАТ «ДМК», які йдуть у залік спартакіади підприємства. Початок – о 16.30.

В п’ятницю, 8 грудня, у оргвідділі пройде жеребкування змагань з більярду, серед структурних підрозділів ПАТ «ДМК», які йдуть у залік спартакіади підприємства. Початок – о 16.30.

До уваги любителів спорту! У зв'язку з новорічною виставою для дітей, що пройде з 4 грудня 2017 року по 15 січня 2018 року в КСЦ «Дніпровець», в спортивному залі центру проводитимуться репетиції і святкові вистави.