Перегони, в яких взяли участь понад 260 спортсменів у віці від 12 до 60 років, відбулися в Білій Церкві 7 вересня. У віковій категорії «60+» високий результат і чергову перемогу здобув багаторазовий чемпіон Василь Карпович з Кам'янського, якого постійно підтримує профспілка «Металургів».

1 червня 2019 року на базі Кам'янського коледжу фізичного виховання відбувся чемпіонат міста з важкої атлетики серед чоловіків і жінок. Атлетам культурно-спортивного центру «Дніпровець», який підтримує профспілка «Металургів», вдалося завоювати 9 медалей.

У Славутич (Київська область) з'їхалися найсильніші молоді штангісти України. З 9 по 14 квітня 285 хлопців і дівчат з 23 областей країни брали участь в юнацькому чемпіонаті України і відкритому всеукраїнському турнірі Пам'яті Героїв Чорнобиля.

23 березня у Кам'янському, на базі важкоатлетичного залу КСЦ «Дніпровець» відбувся чемпіонат Дніпропетровської області з важкої атлетики серед спортсменів вікової категорії 2006 року народження і молодше, присвячений 130-річчю з дня заснування Дніпровського металургійного комбінату.

Нещодавно за підтримки профспілки «Металургів» і ДМК в залі важкої атлетики КСЦ «Дніпровець» відбувся чемпіонат міста з важкої атлетики серед «кадетів» (2002 року народження і молодше). У минулий уїк-енд переможці і призери цих змагань взяли участь в чемпіонаті області. За підсумками обох турнірів були продемонстровані непогані результати і завойовані медалі різного ґатунку.

V Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби пам'яті тренера Леоніда Яковича Сотника відбувся 24 листопада на базі культурно-спортивного центру «Дніпровець».

10 листопада в спортивному залі важкої атлетики КСЦ «Дніпровець» за підтримки ПАТ «Дніпровський меткомбінат» і профспілки «Металургів» ДМК пройшов чемпіонат Кам'янського серед важкоатлетів 2003 року народження і молодше.

Прикінцеві зустрічі змагань серед працівників структурних підрозділів Дніпровського металургійного комбінату пройшли 7 листопада в КСЦ «Дніпровець». У 2018 року переможцями баскетбольного турніру, що йде в залік спартакіади ДМК, проведення якої підтримує профспілка «Металургів» стали працівники конвертерного цеху.

В період з 7 по 26 вересня на базі культурно-спортивного центру пройде ряд спортивних змагань з доміно, легкої атлетики та ОФП. Всі вони присвячені Дню фізичної культури і спорту України, який щорічно відзначається у другу суботу вересня.

Відкритий турнір до Дня працівників металургійної та гірничодобувної промисловості пройшов 14 липня в залі важкої атлетики Палацу культури металургів КСЦ «Дніпровець» за підтримки профспілки «Металургів» ДМК і ПАТ «Дніпровський меткомбінат».

14 липня у Палаці культури металургів культурно-спортивного комплексу пройде відкритий турнір з важкої атлетики на призи ПАТ «ДМК» і профспілкового комітету «Металургів» ДМК. Турнір, присвячений Дню працівників металургійної та гірничодобувної промисловості.