Під час дитячих новорічних вистав у КСЦ «Дніпровець», які завершилися 8 січня, справжній фурор справив приголомшливий номер у виконанні 11-річної Софії Чайки, вихованки народного циркового колективу «Арена сміливих». Тендітна дівчинка майже під самою стелею, на висоті кількох метрів, з незбагненною спритністю і безстрашністю виконувала найскладніші трюки за допомогою двох широких полотнищ, так що у глядачів часом просто захоплювало дух.

Софія займається в цирковому колективі «Арена сміливих» вже чотири роки, а привела її сюди мама, також колишня учасниця цього унікального колективу. Їй дуже подобається займатися, хоча, як вона зізналася, спочатку боялася висоти, але переборола свій страх. У новорічних виставах дівчинка вже брала участь і раніше, а ось перший великий успіх прийшов до неї в грудні 2017 року, коли вона стала лауреатом VII Міжнародного фестивалю дитячого та юнацького естрадно-циркового мистецтва «Яскрава арена Дніпра». Такий вдалий дебют став можливим завдяки довгим і наполегливим тренуванням. Крім того, юна дебютантка отримала від голови журі фестивалю Людмили Шевченко, художнього керівника Національного цирку України, запрошення взяти участь в міжнародному молодіжному фестивалі циркового мистецтва, який пройде в травні 2018 року в Києві.

Шестикласниця вже твердо вирішила для себе, що хоче стати професійною артисткою цирку. Її наставниця, багаторічний керівник «Арени сміливих» Вікторія Кривко, каже: «Циркове мистецтво – це, перш за все, величезна праця, зовнішня легкість і краса досягаються багатогодинними тренуваннями, відпрацюванням кожного руху. Без наполегливості та працьовитості тут нічого не домогтися. Так що всі наші юні артисти – великі трудівники. І зараз наша головна мета – як слід підготуватися, щоб успішно виступити на фестивалі в столиці України».

Світлана Луньова, кореспондент прес-центру ДМК