17 березня в Кривому Розі на базі місцевого технічного університету проходив чемпіонат регіону з важкої атлетики серед юніорів (до 20 років), в якому взяли участь 95 спортсменів з Дніпра, Кам'янського, Кривого Рогу, Павлограда та інших міст області.

Культурно-спортивний центр «Дніпровець», який курирує профспілка «Металургів», на цих змаганнях представляли чотири спортсмени: Олександра Богун, Андрій Хохотва, Ярослав Жук і Микита Сергієнко. Всі наші атлети виступили вдало, посівши високі місця.

Олександра Богун стала переможницею у ваговій категорії до 48 кг, набравши в сумі двоєборства 89 кг. Срібним призером змагань став Ярослав Жук (в/к до 50 кг), в якого в сумі двоєборства був зафіксований результат в 113 кг. Третє місце з сумою двоборства 217 кг – у Андрія Хохотви (в/к до 94 кг). На четвертому місці – Микита Сергієнко (в/к до 62 кг) з сумою двоборства 167 кг.

Спортсменів готували до змагань Заслужений тренер України Сергій Петерімов і Анатолій Івашина.