22 вересня на спеціальному полігоні в селищі Миколаївка для членів обласного підрозділу територіальної оборони «Січеслав» Української добровольчої армії пройшов черговий навчальний вишкіл. В його рамках активні і патріотично налаштовані мешканці міста, багато з яких є членами профспілки «Металургів» ДМК, відпрацьовували різні навички ведення бою в умовах лісу.

Раніше ми вже розповідали про подібні практичні заняття, які проводяться за активної підтримки та участі профспілки «Металургів» Дніпровського меткомбінату. На цей раз досвідчені інструктори вчили як правильно поводитися зі зброєю та спеціальними засобами захисту, такими, наприклад, як бронежилет. Також проводилися різні стрілецькі вправи зі стріляниною з різних видів зброї.

Результатом таких навчань є підвищення мобілізаційної здатності членів територіальної оборони. У екстремальних умовах вони швидко зреагують і виконають свою задачу – оборону від ворога. Такі заняття проводяться регулярно, тому долучитися до вишколів обласного підрозділу тероборони «Січеслав» запрошуються всі бажаючі.

Відеосюжет телеканалу «МІС»

Також читайте: