2 листопада в КЗ «Дошкільний навчальний заклад - центр розвитку дитини №36 «Джерельце», міста Кам’янське відбулося Свято «Золотої осені». В святкових заходах взяв участь голова профспілки «Металургів» ПАТ «ДМК», депутат міськради Олег Нагорний.

 

Адміністрація садочка запросила голову профспілки «Металургів»,  депутата міськради Олега Нагорного відвідати свято присвячене «Золотій осені», як почесного гостя, в знак подяки за швидке реагування, уважність до прохань та якісну допомогу в придбанні дитячої меблі, та заміні вікон.

Нагадаємо, що на початку 2016 року, завдяки підтримці депутата міськради Олега Нагорного, в спальні однієї з груп було встановлено п'ять пластикових вікон з балконним блоком.

Крім того, кілька місяців тому до Олега Нагорного, звернувся батьківський комітет НВК №36, з проханням допомогти в придбанні нових шаф для одягу та меблів в ігрову зону. Батьки повідомили, що довгий час самостійно підтримували задовільний стан меблі, але через її застарілість та зношеність вони вже не підлягають ремонту та придбати нові зовсім немає фінансової можливості. Тому Олег Нагорний виділив кошти з власного депутатського фонду в необхідному обсязі на придбання нових шаф для одягу та меблів в ігрову зону.

Під час візиту Олег Нагорний відверто поспілкувався з адміністрацією, працівниками садочка і впевнився в якісній реалізації попереднього запиту: заміні вікон на другому поверсі.

До цього дитсадочка ходить Марія Лісна, донька загиблого героя АТО Сергія Лісного.

Олег Нагорний особисто привітав діточок зі святом великою купою подарунків, та побажав хлопчикам і дівчаткам міцного здоров’я, наснаги та здійснення бажань і мрій.

Чудовий настрій, щирі дитячі посмішки і краса золотої осені панували на святі в дитсадочку №36.