26 червня в дитячий оздоровчий комплекс «Сонячна соната» вирушила вже 4-та зміна дітей працівників ПАТ «Дніпровський меткомбінат». Ми вже писали про ініціативу профспілки «Металургів» ДМК, яка 22 травня 2018 року вирішила оздоровлювати на Азовському морі не тільки «металургів», а й їхніх дітей. Протягом тижня дітвора купалася в морській воді, ніжилася на теплому сонечку, дихала корисним морським повітрям і розважалася.

На четверту зміну на відпочинок вирушили 10 дітлахів, чиї батьки є членами профспілки «Металургів» ДМК і працюють в: управлінні залізно транспорту (УЗТ), ремонтно-механічному цеху ремонтно-сервісного центру (РСЦ), медико-санітарній частині (МСЧ УПБ), відділі технічного контролю (ВТК УЯП), цехах КВПіА та підготовки виробництва (ЦПВ), управлінні Дніпровського металургійного комбінату.

Вихователями були Варвара Гришанкова – педагог з 30-річним стажем і інспектор секретаріату Марина Большова. Щодня в профком профспілки надсилався фотозвіт про перебування дітвори на морському узбережжі. І на цей раз дітлахи чудово відпочили, набралися сил і здоров'я.

Нагадаємо, що путівка для члена профспілки «Металургів» ДМК, який планує оздоровити свою дитину на Азовському морі завдяки ініціативі профкому, обійдеться всього в 20% від повної вартості путівки. Також необхідно сплатити вартість проїзду в обидві сторони.

Читайте також по цій темі: